Każde większe miasto, na całym świecie, ma pewien podobny problem. Głodujące bezdomne zwierzęta. Na ten przykład w zeszłym roku w całej Wielkiej Brytanii bezdomnych zwierzaków było 111 986. Istambuł miał ich zaś około 150 000! Tak jest 150 000 bezpańskich psów, żyje w pełnej symbiozie z 14 milionami ludzi! Ktoś rozwiązał ten problem w niezwykły sposób i na dodatek „ekologicznie”.

Psiaki na przykład tak dopasowały się do nowego ekosystemu, że nawet zatrzymują się na czerwonym świetle. Nie zachowują się dziko wśród ludzi, żyją wśród nich spokojnie rozglądając się za jedzeniem.

JEDZENIE WŁAŚNIE! Pomimo tego, że czworonogi potrafią sobie same je zorganizować, jest go niewystarczająco. Dlatego pewni niesamowici goście z Pugedon postanowili w fajny sposób przyczynić się do rozwiązania tego problemu.

I CO CIEKAWE nie tylko tego. W mieście, gdzie żyje 14 milionów ludzi jest dużo czego? PLASTIKU! Więc jak pozbyć się plastikowych odpadów i dostarczyć psiakom jedzenie? Trzeba dobrze pokombinować jak Ci wspomniani goście z Pugedon, którzy wymyślili,

MASZYNĘ która przyjmuje plasikowe butelki, a wzamian nasypuje karmę dla niechcianych zwierzaków. Fajnym pomysłem jest też pojemnik na wodę, którą możemy “odlać” bezpańskim psom.

FILM poniżej, pokazuje jak wygląda i działa ta dobrczyniąca samowystarczalna maszyna, która pokazała jak upiec DWIE PIECZENIE NA JEDNYM…PLASTIKU 😉

P.S
A warto dodać, że tam maszyna utrzymuje się sama z siebie – jest samowystarczalna, tj. plastikowe butelki zostają zrecyklingowane, a pieniądze z tego pozyskane przeznaczane są na karmę dla zwierząt Da się? Da się ! Do następnego – . AHOJ!

2 Comments

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here