O ekologo

Ahoj, jesteśmy ekologo.

Nie narzekamy tu na nadmiar śmieci, na zanieczyszczone środowisko. Uważamy, że nie tędy droga. Zamiast tego bierzemy sprawy w swoje ręce i działamy. Piszemy również o ideach, ludziach, firmach i organizacjach, dzięki którym natura ma się coraz lepiej.

Chcemy Ci dawać frajdę, dlatego wybieramy fascynujące wiadomości o ekologii z całego świata. Chcemy być przydatni, więc staramy się odpowiadać na nurtujące pytania na temat ekologii.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zwykłymi ludźmi i mamy parę ciekawych pomysłów :). Jest nas kilku, w porywach kilkunastu. Na co dzień prowadzimy firmy, pracujemy w nich, uczymy się w szkołach i na uniwersytetach, działamy w organizacjach, organizujemy wydarzenia. Łączy nas jedno – troska o naturę, którą wielbimy. Po godzinach zmieniamy się w ekoredakcję bo chcemy również Ciebie zainspirować do postaw pro-ekologicznych.

A ponieważ nie chcemy tylko gadać, sami zabieramy się do działania. W zeszłym roku we współpracy z Klubem Sportowym Smoki Południa, Zrzeszeniem Studentów Polskich oraz Ośrodkiem Działań  Ekologicznych “Źródła” rozpoczęliśmy akcję #HaloRzeka. Niedawno wystartowaliśmy, a już udało się nabrać rozgłosu. To dobrze ponieważ potrzebujemy sponsorów, z którymi zbudujemy największy na świecie ekologiczny statek z plastikowych butelek.
Będzie ciekawie. Będziemy informować o postępach. Bądź z nami!

Możesz zobaczyć co słychać u nas na facebooku, gdzie staramy się szerować tylko ciekawe eko-treści.
facebook.com/ekologoPL

Jeżeli zerkniesz na twittera, zobaczysz co aktualnie wyczyniamy.
twitter.com/ekologopl

A tak poza tym to zapraszamy do lektury.
Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.

 

Gdzie jeszcze możesz poczytać o ekologo?