Ahoy! W ostatnią niedzielę 3 sierpnia wraz z klubem sportowym Smoki Południa, Zrzeszeniem Studentów Polskich oraz Ośrodkiem Działań Ekologicznych “Źródła” wypłynęliśmy Smoczą Łodzią na rzekę Wisłę w Krakowie. Warto wspomnieć, że wiosłował z nami także były prezydent Krakowa, a obecnie poseł na sejm Pan Józef Lassota.

Naszym celem było sprawdzenie czy w Wiśle pływają śmieci i różne odpady, które nie powinny się tam znaleźć. Okazało się śmieci jest sporo, więc zaplanowaliśmy kolejną wyprawę, tym razem w celu pozbierania śmieci i przekazania ich MPO (Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania)

Zapraszamy do wspólnego działania. W przyszłą niedzielę 10 sierpnia, o godzinie 17.00 pod hotelem Forum wsiadamy do Smoczej Łodzi i płyniemy na 2-godzinny rejs.

Jeżeli chcesz płynąć z nami napisz do nas na kontakt@ekologo.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapewniamy kamizelki ratunkowe. Zabieramy ze sobą również worki, czerpaki i gumowe rękawiczki. Będziemy sprzątać Wisłę.

Dołącz do Klubu Inwestorów z Sercem (KIZS)

Dołącz do subskrybentów newslettera "KIZS" i zostań współwłaścicielem lasu w kształcie 💚serca💚, który stworzymy przy wsparciu agencji nieruchomości globly.eu, biura księgowego Oak&Berry i kancelarii adwokackich.
Zero Waste! Na co idzie kasa? - kliknij tutaj
Więcej informacji - Mateusz Waliczek matt.piratzky@gmail.com +48 509 694 441
Dołącz i wspieraj promocję natury dowolną kwotą.
(Możesz zrezygnować w każdej chwili)

Dlaczego to robimy? Odpowie Wam Boss Baby ;)

...chyba że wolicie Cat Power

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here