Współpraca z ekologo

mail: kontakt@ekologo.pl
phone: 509 694 441

Ahoy!

Ta zakładka skierowana jest do firm/organizacji/osób, odpowiedzialnych społecznie, oraz wszystkich którzy są zainteresowani rozpowszechnianiem postaw pro-ekologicznych, w ciekawy i porywający sposób.

Dlatego jeśli jesteś przedstawicielem dużego odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa lub małej firmy, wiesz lub robisz coś niesamowitego, co przyczynia się do tego by nasza planeta była czystsza i zdrowa, trafiłeś w idealne miejsce!

Ekologo zaprasza na do współpracy i na pokład! Wiesz już kim jesteśmy oraz co aktualnie robimy? Musisz wiedzieć też, że to dopiero początek i najlepszy moment, aby do nas dołączyć.

Potrzebujemy najwspanialszych sponsorów i partnerów, pozytywnie nakręconych i pomysłowych ludzi oraz niezwykłe osoby, które lubią pisać i mają zajawkę do działania na rzecz Planety Ziemii.

Sponsorzy

Pilnie potrzebujemy firm/przedsiębiorców/organizacji odpowiedzialnych społecznie. Może to być jedna duża firma z budżetem około 10 tys. złotych lub kilka mniejszych przedsiębiorców z budżetem po kilka (np. 2-3tys. złotych.) Potrzebny jest nam budżet oraz wsparcie rzeczowe i wszelkie na:

  • Budowę i pierwsze wodowanie ekologicznej łodzi z 20.000 plastikowych butelek PET. (mamy butelki, plan budowy i ludzi)
  • Stworzenie Wioski Ekologicznej – eko-wydarzenia, którego uczestnicy będą poznawać inspirujące informacje eko, będą mogli pływać statkiem i jeszcze więcej.
  • Dalsze pływanie ekologicznym statkiem i….TAJNY plan, który możemy zdradzić tylko zdecydowanym partnerom 😉

Wspieranie takiej akcji to idealny punkt do CSR – Odpowiedzialność Społeczna Biznesu. Firma, która nas wspiera zyskuje siedmiokrotnie:

  1. Rzecz oczywista czyli miano naszego sponsora/partnera, logo na naszej stronie, w social media, materiałach prasowych i wszelkie zaszczyty z tego płynące.
  2. Pracownicy wspierającej nas firmy są szczęśliwi bo w firmie dzieje się coś super. Załoga może z satysfakcją powiedzieć „A w mojej firmie…”.
  3. Zarząd się cieszy bo widzi, że panuje ożywiona, pozytywna atmosfera, pracownicy są zadowoleni. Zarząd też może powiedzieć „Razem z ekologo budujemy eko-statek. Kto robi takie rzeczy?”.
  4. Firma pokazuje otoczeniu, że jest odpowiedzialna społecznie, dba o otaczającą nas naturę w arcyciekawy i angażujący sposób co przekłada się na sympatię i podziw ze strony klientów, partnerów, pracowników, a u konkurencji wywołuje zazdrość.
  5. Jest duża szansa na to, że po drodze pojawią się większe media, które będą chciały pochwalić się tym co też ciekawego odkryli. Na pewno pomożemy mediom nas odnaleźć 😉 (pamiętaj, że Twoje logo może być na wszystkich naszych materiałach).
  6. Firma wspierająca ekologo przyczynia się do ciekawego edukowania  w sprawach dot. dobrej kondycji matki ziemi.
  7. Kto by nie chciał spłynąć największą na świecie łodzią z plastikowych butelek?! A właśnie nasi sponsorzy i partnerzy mają zagwarantowane miejsce na pokładzie statku!!

Dlatego jeśli myślisz eko, odpowiedzialność społeczną uważasz za istotną i kusi Cię, aby zrobić coś nowego, promować swoją markę zupełnie inaczej, nie wahaj się napisz do nas i odkryj co będzie się działo dalej.

Pomysłowi i utalentowani

Jak już wiesz nie marudzimy i nie narzekamy, że nasza planeta jest zanieczyszczona czy brudna, ale DZIAŁAMY by miała się lepiej!! Dlatego jeśli robisz coś niesamowitego związanego z polepszeniem stanu naszej planety napisz do nas! Napiszemy o tym co robisz i maksymalnie jak to możliwe wesprzemy Twoje działania oraz postaramy się by dowiedziało się o Tobie jak najwięcej pozytywnych ludzi! Nie interesuje nas czy jesteś firmą, organizacją czy osobą prywatną, jeśli tylko robisz coś fajnego lub masz pomysł czy idee, która pomoże naszej planecie napisz do nas.

Lubiący pisać, lubiący eko

Też jak my lubisz ekologię? Tak jak nam zależy Ci by w ciekawy i pozytywny sposób pokazywać ludziom, że ekologia może bawić? A do tego wszystkiego masz lekkie pióro i lubisz pisać? To trafiłeś idealnie! Napisz do nas i działaj z nami!