pszczoły trzeba ratować

Pszczoły wymierają! Ten problem jest aktualny jak nigdy dotąd. Te niezwykłe stworzenia z każdym rokiem występują w coraz mniej licznych rodzinach i coraz trudniej jest im żyć w środowisku opanowanym przez ludzi. Już o tym pisaliśmy, ale przypomnimy słowa Alberta Einsteina, który powiedział: Kiedy wyginie pszczoła gatunkowi ludzkiemu pozostaną już tylko 4 lata.

Jest na to sposób

Będziemy mogli spać spokojniej jeżeli pomożemy Pawłowi, który zamierza ratować te wdzięczne i pracowite stworzenia jakimi są pszczoły. Za ten zamiar ale też realne dotychczasowe dokonania gromkie oklaski dla Pawła. No już!


Pawła pasjonuje pszczelarstwo odkąd pomagał swojemu teściowi w pracy przy pasiece. Pomoc w pracy szybko przerodziła się w szczerą pasję, o której legendy krążą już nawet w pszczelich kręgach w najbardziej odległych pasiekach 😉

Paweł jest specjalistą pierwszej klasy. Posiada nie tylko praktyczny kunszt ale także cenną wiedzę, którą dzieli się z innymi pszczelarzami na swoim blogu o pszczołach http://melapis.blogspot.com/. Jeżeli będzie miał szansę na wykorzystanie swojego potencjału, dramatyczna sytuacja pszczół będzie zmieniać się na lepsze. Jaki z tego wniosek? Prosty! Nie czekaj…

Kliknij tutaj i przejdź do strony polakpotrafi.pl. Zobacz projekt Pawła i wesprzyj go oraz pszczoły drobną kwotą już od 1zł!

Pracowity jak pszczoła

Paweł zamierza własnymi rękoma zbudować 20 uli dla pszczół. Potrzebuje na ten cel 10 tys. złotych, które zbiera za pośrednictwem platformy crowdfundingowej (finansowanie społecznościowe) polakpotrafi.pl. Pieniądze to jedyna bariera. Doświadczenie oraz wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie uzyskał u boku swojego teścia, z którym spędził całe lata wśród pasiek, pszczół i miodu. Do sukcesu pozostaje jedynie determinacja i pracowitość, której dużych pokładów można spodziewać się po osobie, która ostatnie lata spędziła  z pszczołami.

Bzzzykać najlepiej w naturze

Ule wybudowane dzięki Twojej pomocy Paweł chce usytuować w naturalnych rejonach Lubelszczyzny, gdzie pszczoły będą mogły spokojnie i bezpiecznie oddać się swojej pracy. Naturalne otoczenie pozwoli pszczółkom zachować dobrą kondycję i zdrowie dzięki czemu i miód, który wytworzą będzie naturalny oraz zdrowy. Tak zadbane pszczele rodziny będą miały szanse na liczne potomstwo, któremu w przyszłości przekażą swoje obowiązki. Jak dobrze pójdzie następne pokolenia będą zajadać się słodkimi miodami produkowanymi przez wnuki i prawnuki pszczół, którym dzisiaj pomoże Paweł i Ty! A więc do dzieła!!

Kliknij, zobacz, wesprzyj! Potrzebujemy pszczół! Potrzebujemy Twojej pomocy!

Z ostatniej chwili: Ekologo właśnie wsparło projekt Pawła i pszczoły kwotą 35 zł, za co w nagrodę dostaniemy 320 ml pysznego zdrowego miodu!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here