Home Artykuły dobroczynne Dobroczynny artykuł sponsorowany przez Twoje logo – EKOLOGO!

Dobroczynny artykuł sponsorowany przez Twoje logo – EKOLOGO!

615.00 

Dobry uczynek Twojej firmy! Artykuł sponsorowany, który zawiera Twoje logo oraz Twój unikatowy ekolink generujący dla Ciebie ROI (zwrot z inwestycji w dobroczynny artykuł sponsorowany).

Opis

Zamów dobroczynny artykuł sponsorowany i dołącz do Partnerów Ekologo. Pod jednym z artykułów publikowanych na łamach ekologo.pl umieścimy Twoje logo z linkiem do Twojej strony oraz informacją o Twoim wsparciu promocji postaw proekologicznych.

Ale to nie wszystko!

Ponadto umieścimy pod artykułem Twój unikatowy partnerski ekolink, który generuje dla Twojej firmy ROI – zwrot inwestycji w dobroczynny artykuł.

Jak działa Program Partnerski Ekologo?

Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w Twój ekolink i zamówi dowolny produkt w sklepie ekologo.pl, Kot Osho i Spółcat przyznają Ci nagrodę o wartości 20% ceny zamówienia.

NA PRZYKŁAD: Jeżeli po kliknięciu w Twój ekolink 5 firm również zamówi artykuł, zarobisz 500 zł netto. Ponieważ Twoja inwestycja w dobroczynny artykuł sponsorowany to 500 zł netto, Twój ROI wyniesie 100%. Wyjdziesz “na czysto”.

Wyniki skuteczności Twojego ekolinku znajdziesz w sekcji “Moje konto


AKTUALIZACJA: Obecnie w związku z naszą pomocą w walce z pandemią koronawirusa, do odwołania nasz dochód z artykułów sponsorowanych oraz 20% prowizji przeznaczone dla partnerów za promocję ekolinków, przeznaczamy w całości na darowizny dla instytucji służby zdrowia.

Szczegółowe sprawozdania finansowe i informacje o tym, komu przekazujemy darowiznę oraz o jej postaci,  publikujemy na ekologo.pl w sekcji “Działamy”.


Więcej informacji – Mateusz Waliczek matt.piratzky@gmail.com +48 509 694 441

Dlaczego to robimy? Odpowie Wam Boss Baby 😉

…chyba że wolicie Cat Power


Możesz lubić także…