Chcemy przede wszystkim wspierać naturę i promować postawy proekologiczne – dlatego zapraszamy Cię do płatnej subskrypcji newslettera “Klub Inwestorów z Sercem” w skrócie KIZS.

Chcemy być transparentni, dlatego przedstawiamy zarys finansowy przedsięwzięcia.

  1. 40% – Twoje ekopunkty;
  2. 10% – koszty obsługi płatności oraz newslettera KIZS;
  3. 25% – promocja Dobroczynnych EkoKart Kolekcjonerskich oraz postaw proekologicznych;
  4. 12,5% – promocja newslettera “Klub Inwestorów z Sercem”;
  5. 12,5% – wypłaty dla redakcji ekologo.pl.

Jest to ogólny zarys finansowy przedsięwzięcia. O szczegółach skrupulatnie i transparentnie informujemy subskrybentów w newsletterze “Klub Inwestorów z Sercem”.

Wierzymy, że inwestycja w promocję postaw proekologicznych przyniesie Tobie, nam wszystkim i kolejnym pokoleniom wymierne korzyści.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że prawdziwi inwestorzy – nawet Ci z Sercem, jak Ty – oczekują nie tylko transparentności, ale również i przede wszystkim ROI – zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Wiemy, że ta “gra” musi przynosić realne korzyści i zyski.

Dlatego po pierwsze za każde 5 zł wpłacone na subskrypcję newslettera “Klub Inwestorów z Sercem” przyznajemy Ci 2 ekopunkty warte w przeliczeniu 2 zł.

Ekopunkty możesz następnie zamienić na ciekawe eko-nagrody, produkty w sklepie ekologo.pl, a nawet na dzieła sztuki młodych obiecujących artystów licytowane na charytatywnej aukcji sztuki (wkrótce).

Dla “Klubowiczów” mamy również coś specjalnego!

Osoby subskrybujące newsletter “Klub Inwestorów z Sercem” w pierwszej kolejności zaprosimy do objęcia udziałów w spółce, którą utworzymy (przy wsparciu biura księgowego Oak&Berry) na potrzeby zakupu gruntu (przy wsparciu agencji nieruchomości globly.eu), na którym to gruncie posadzimy las w kształcie 💚serca💚.

Ponieważ umożliwiamy również wymianę ekopunktów na złotówki, z zaoszczędzonych przez Ciebie ekopunktów zamienionych na złotówki możesz objąć udziały w tworzonej przez nas spółce i stać się współwłaścicielem lasu w kształcie 💚serca💚.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem: matt.piratzky@gmail.com

#PETarda2020 (AKCJA WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA)

AKTUALIZACJA: w związku z pandemią koronawirusa, wstrzymujemy do odwołania akcję #PETarda2020. Będziemy informowali o wszelkich zmianach na stronie ekologo.pl oraz naszej stronie Facebook.

Chcę przy okazji wspomnieć, że dzięki Waszym subskrypcjom wskrzeszamy nasz projekt sprzed lat.

Projekt, którego kilka lat temu firmy małe i duże nie chciały finansować. Wtedy stukali się w czoło. Po co to? – mówili.

Zobaczymy, co teraz będą mówili 😉 Według nas projekt ma duży potencjał medialny. Oceńcie sami.

Dotychczas informowaliśmy, że zbudujemy największy na świecie statek z plastikowych butelek PET. Ale nie! Zbudujemy coś lepszego!

Zbudujemy…

Największą na świecie pływającą PETardę z butelek PET, którą już nazwaliśmy #PETarda2020 #PożegnaniezPlastikiem – fajnie? 🙂

PETardą zamierzamy przepłynąć rzekę Wisłę z południa na północ, tworząc jednocześnie wielotygodniowe forum dyskusyje na temat plastiku i jego alternatyw w naszym życiu.

PETardę zbudujemy we współpracy ze stocznią z Augustowa, której właściciel (i jednocześnie projektant łodzi) produkuje również zgniatarki do butelek PET (które możecie odebrać, jako nagrody za ekopunkty). Zatem na koniec ładnie pozbędziemy się odpadów i pożegnamy się z plastikiem w Polsce.

Dołącz do Klubu Inwestorów z Sercem (KIZS)

Dołącz do subskrybentów newslettera "KIZS" i zostań współwłaścicielem lasu w kształcie 💚serca💚, który stworzymy przy wsparciu agencji nieruchomości globly.eu, biura księgowego Oak&Berry i kancelarii adwokackich.
Zero Waste! Na co idzie kasa? - kliknij tutaj
Więcej informacji - Mateusz Waliczek matt.piratzky@gmail.com +48 509 694 441
Dołącz i wspieraj promocję natury dowolną kwotą.
(Możesz zrezygnować w każdej chwili)

Dlaczego to robimy? Odpowie Wam Boss Baby ;)

...chyba że wolicie Cat Power

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here