Cześć. Porozmawiajmy o biznesie, naturze i o naszej Planecie. Stworzyłem kiedyś tą stronę ekologo.pl. Zrobiłem to, bo od zawsze mam na sercu naturę i stan naszej Planety.

Stworzyłem stronę internetową / blog, który promuje postawy i pomysły proekologiczne, informuje o firmach, organizacjach, osobach i wydarzeniach, dzięki którym natura ma się lepiej.

Moją motywacją i inspiracją zawsze byli moi najbliżsi – moja Mama, znajomi, przyjaciele, którzy podobnie jak ja, poruszali temat konieczności „zrobienia porządku z tym całym bałaganem”.

Pierwsza dekada istnienia ekologo.pl nie była łatwa, tak jak nie jest łatwa droga wszystkich projektów, które mają zmienić świat 😉

Obywatelsko sprzątaliśmy rzekę Wisłę w Krakowie, zachęcaliśmy do tego wszystkich dookoła, promowaliśmy postawy proeko, trafiliśmy z przekazem do mediów regionalnych i krajowych o większych zasięgach- spełniliśmy swoje „zielone” cele. Dzisiaj już niemal wszystkie media mówią o Planecie.

To teraz idziemy dalej i zmieniamy świat na jeszcze lepszy i jeszcze nowszy świat, wprowadzamy/adoptujemy nowe rozwiązania.

Przedstawiamy DAR EKOLOGO – Decentrolizwaną Autonomiczną Redakcję Ekologo – wprowadzamy naszą redakcję i projekt ekologo.pl do technologii blockchain i dajemy nowe możliwości dla naszych fanów, czytelników oraz wszystkich osób zaangażowanych w promocję postaw proekologicznych.

Dobra, tyle z zielonej propagandy i filozfii 😉 przejdźmy do konkretów.

Token EKOMT to powód do rozmowy

Musimy rozmawiać o tym, że sytuacja na naszej Planecie jest co najmniej alarmująca. Potrzebujemy nowych rozwiązań w wielu dziedzinach naszego życia począwszy od energii i transportu aż po nasze codzienne nawyki i działania w domach.

Trzeba o tym mówić, pisać, publikować, inicjować dyskusje.

Od tego właśnie jesteśmy, aby m.in. 3 stycznia złożyć życzenia urodzinowe Grecie Thunberg i nawet kosztem kontrowersji poruszyć temat stanu Planety Ziemi – lasy płoną i zwierzęta w lasach, pszczoły nie ogarniają tematu, a ludzie oddychają oponami – mówmy, rozmawiajmy!

Dlatego emitujemy token EKOMT

Bo musimy rozmawiać o Planecie. Ponadto cenimy nowe rozwiązania, widzimy ogromny potencjał technologii blockchain i chcemy go wykorzystać, aby dać naszym czytelnikom oraz partnerom nowe możliwości, które są możliwe w świecie web 3.0.

Dlatego po piewsze zielona propaganda – potrzebujemy tego – uwrażliwianie ludzi na stan natury jest bezwzględnie cenne – dla nas obecnych tu na Planecie i dla pszyszłych pokoleń. Potrzebujemy dużych zasięgów medialnych. Musimy mówić, inicjować dyskusje, a media muszą dołączać do dyskusji i także inicjować wartościowe kierunki rozmów.

Po drugie pieniądze – potrzebujemy pieniędzy na zieloną propagandę i wszystkimi pięniędzmi, które zgromadzimy, chętnie podzielimy się z wszystkimi zaangażowanymi w realizację tego celu

Wierzymy, że ekologia, troska o Planetę, nowe rozwiązania technologiczne i ekologiczne – to wszystko jest bezcenne. Dlatego emitujemy token EKOMT oraz tworzymy DAR EKOLOGO – Decentrolizwaną Autonomiczną Redakcję Ekologo. Wierzymy, że razem stworzymy lepszą przyszłość dla wszystkich.

Zapraszam Ciebie do zakupu tokenów EKOMT – dla Planety, dla siebie i dla bliskich, a także dla portflela 🙂

Korzyści z posiadania tokena EKOMT

Obecnie token EKOMT kosztuje 369 zł. Token upoważnia Cię do publikacji artykułu sponsorowanego w portalu ekologo.pl. Rynkowa cena publikacji to ponad 400 zł – to pierwsza korzyść. Pójdźmy dalej, w przyszłość.

W najbliższej przyszłości podniesiemy cenę publikacji sponsorowanej w portalu i będzie ona kosztować ponad 1000zł. To ponad dwukrotny wzrost wartości tokena EKOMT, który kupisz teraz.

Docelowo publikacja sponsorowana może kosztować kilka tysięcy złotych – to zależy od społeczności – również od Ciebie.

Jeżeli teraz wykupisz publikację (token EKOMT), a w przyszłości cena publikacji wzrośnie 10x to oznacza, że wartość Twojej inwestycji w zieloną propagandę wzrośnie 10x.

Dodatkowo dla posiadaczy tokena EKOMT mamy specjalne bonusy i korzyści:

  1. Udział w DAO Ekologo i współudział w rozwoju projektu ekologo.pl
  2. Stały dostęp do wszystkich treści premium, które stworzymy
  3. Zniżki na publikacje sponsorowane i inne wybrane usługi

To dopiero początek

To wszystko jest nowe. To dobrze. To znaczy, że współtworzymy przyszłość. Zróbmy tak, aby była to dobra przyszłość. Ja Ciebie teraz zapraszam do zakupu tokena EKOMT i deklaruję dalszy rozwój dla dobra nas wszystkich zainteresowanych 🙂

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here