test
Home #ekomarketing Twój EkoLink partnerski

Twój EkoLink partnerski

6.15 

  1. Zamów Twój EkoLink.
  2. Promuj z nami eko-newsy, eko-produkty i postawy proekologiczne.
  3. Zdobywaj punkty, które możesz zamienić na pieniądze. (1pkt = 1zł netto)

Aktywujemy Twój EkoLink do 24 godzin od opłacenia zamówienia. Aktywny EkoLink znajdziesz na stronie „Moje Konto„. Zobacz dalej po więcej informacji o Programie Partnerskim Ekologo.

Kategoria:

Opis

Jak działa Program Partnerski Ekologo?

Gdy już masz Twój EkoLink, jesteś „przedstawicielem handlowym” serwisu ekologo.pl.

Jesteś także redaktorem ekologo – nie musisz, ale możesz przesyłać swoje teksty do publikacji (po zatwierdzeniu przez redakcję). Jeżeli piszesz z nami newsy, przy okazji masz szkolenie z copywritingu i SEO w praktyce, a dodatkowo możesz zarabiać 60% naszego przychodu z reklam w systemie Google Adsense.

Nawet jeżeli nie piszesz z nami eko-newsów, udostępniasz Twój EkoLink, który prowadzi do dowolnego newsa lub bezpośrednio do produktu na stronie ekologo.

Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w Twój EkoLink i zamówi dowolny produkt w sklepie ekologo.pl, przyznamy Ci nagrodę o wartości 20% ceny zamówienia.

PRZYKŁAD 1: Osobiście zachęcasz 5 firm do promocji postaw proekologicznych poprzez sponsorowanie newsa na ekologo.pl. Wysyłasz mailowo do 5 firm Twój EkoLink. Po kliknięciu w Twój EkoLink 5 firm zamówiło artykuł za 500zł netto (615zł brutto). Zarabiasz 5x100pkt, które możesz zamienić na 500zł netto.

PRZYKŁAD 2: Udostępniasz na Facebook Twój EkoLink, który prowadzi do dowolnego newsa na ekologo. News jest ciekawy, więc kilku znajomych udostępniło dalej. W rezultacie kilkaset osób kliknęło w Twój EkoLink, aby przeczytać ciekawy news. Spośród kilkuset czytelników, 2 osoby zamówiły EkoLink w sklepie ekologo za 5zł netto (6,15zł brutto). Zarabiasz 2x1pkt, które możesz zamienić na 2zł netto.

Wyniki skuteczności Twojego EkoLinku znajdziesz w sekcji „Moje konto

Program Partnerski EKOLOGO - zarabiaj na promocji natury i postaw proekologicznych
Zrzut ekranu z przykładowego Panelu Partnera EKOLOGO

Więcej informacji – Mateusz Waliczek matt.piratzky@gmail.com +48 509 694 441