Niedziela 21.06 była inna niż wszystkie. Zamiast o #HaloRzeka dowiecie się o kolejnej (już czwartej) odsłonie fantastycznego wydarzenia jakim jest Wodna Masa Krytyczna!

Dla wszystkich niewtajemniczonych – Wodna Masa Krytyczna to inicjatywa społeczna, której celem jest promocja rekreacyjnych i krajobrazowych walorów rzeki Wisły, w ciekawy sposób. Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Tegoroczna czwarta już edycja Wodnej Masy Krytycznej była naszą pierwszą i wywarła na nas ogromne wrażenie!

Na wodzie oprócz kajaków i pontonów można było spotkać wspaniałe niezawsze zidentyfikowane obiekty pływające własnej roboty – za co wielka piątka wszystkim uczestnikom! I była też ogromna żółta kaczka! My w raz z ekipą Smoków Południa, dosiedliśmy już dobrze Wam znanego z akcji #HaloRzeka, zielonego smoka, na którego pokładzie ponownie znaleźli się ciekawi goście czyli zespół DOLA – pieśni bez tańca!

Skąd tacy goście na smoczej łodzi? Ponieważ podczas Wodnej Masy Krytycznej 2015 odbyły się dwa występy muzyczne! W okolicach Wawelu mieliśmy przyjemność wysłuchać śpiewu pięknych utworów w wykonaniu zespołu DOLA, a pod Mostem Grunwaldzkim miał miejsce koncert akustyczny w wykonaniu Jerzego Mazzolla – co było, co najmniej … zresztą zobaczcie i posłuchajcie sami!


Po raz kolejny dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom, a także dbającemu o nasze bezpieczeństwo WOPR!
Do zobaczenia następnym razem!

Poniżej foto relacja:

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here