Rawr!

U nas, jak pewnie zdążyliście zauważyć, wiele rzeczy jest na opak 😉 Większość populacji wyrzuca śmieci, my je zbieramy; większość ludzi w komunikacji używa swoich imion – my funkcjonujemy jako multirasowe stado i reagujemy tylko na swoje nazwy gatunkowe… 😉

To jednak nie koniec! Począwszy od tego weekendu mamy jeszcze jedno mocne „na opak”…Wiąże się ono z tym, że – uwaga, uwaga! – nasza wesoła gromadka uległa powiększeniu! Od piątku nasze serducha (ba, serducha połowy Krakowa) podbijają dwaj drobni dżentelmeni: Newton i Darwin.

„Zaraz zaraz”- możecie pomyśleć. „Ale dlaczego nie, przykładowo, Gibon i Sroka?”

Ano dlatego, że Newton i Darwin reprezentują… gatunek inny niż nasz. Dlatego też – „na opak”- są jedynymi członkami stada, którzy noszą własne, zacne imiona (przecież nie możemy mówić do nich jack russel alfa i beta 😛 ).

Panowie są pełni energii i zapału, więc zdążyli już zadeklarować wstępnie, jaki wkład chcieliby mieć w projekt Ekologo: Darwin zajmie się optymalizacją teorii śmieciowej ewolucji, a Newton opracuje metodę, która sprawi, że tony przenoszonych przez nas odpadków nie będą poddawać się grawitacji 😉

Poznajcie małych podopiecznych Rosomaka (no i reszty stada troszkę też 😉 ): oto Newton i Darwin!

chlopakyyy
źródło: zdjęcie własne ekologo

Do napisania! 😉 Rawr!

Dołącz do Klubu Inwestorów z Sercem (KIZS)

Dołącz do subskrybentów newslettera "KIZS" i zostań współwłaścicielem lasu w kształcie 💚serca💚, który stworzymy przy wsparciu agencji nieruchomości globly.eu, biura księgowego Oak&Berry i kancelarii adwokackich.
Zero Waste! Na co idzie kasa? - kliknij tutaj
Więcej informacji - Mateusz Waliczek matt.piratzky@gmail.com +48 509 694 441
Dołącz i wspieraj promocję natury dowolną kwotą.
(Możesz zrezygnować w każdej chwili)

Dlaczego to robimy? Odpowie Wam Boss Baby ;)

...chyba że wolicie Cat Power

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here